امام زمان(عج) در نامه ای فرموده اند: «وَ اکثِروُا الدُّعاءَ بتعجیلِ الفَرَجِ فإنَّ ذلکَ فَرَجُکُم؛ برای تعجیل فرج بسیار دعا کنید، زیرا مایه ی فرج شماست».
اخبار :: بررسی روند اجرای مسابقه درسهایی از قرآن درآموزش و پرورش ناحیه 1 شهر ری

بررسی روند اجرای مسابقه درسهایی از قرآن درآموزش و پرورش ناحیه 1 شهر ری
 
   

بررسی روند  اجرای مسابقه درسهایی از قرآن درآموزش و پرورش  ناحیه 1 شهر ری

به گزارش روابط عمومی  موسسه ترویج فرهنگ قرآنی ،مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی به منظور تشکر و قدردانی و بررسی روند  اجرای مسابقه درسهایی از قرآن درآموزش و پرورش   روز چهارشنبه 19 دی ماه 97  در آموزش و پرورش شهر ری در  دفتر آقای نصیری رئیس ناحیه یک حضوریافت و ضمن ابلاغ سلام حجت الاسلام و المسلمین آقای قرائتی از  نزدیک در روند اجرای مسابقه درسهایی از قرآن قرار گرفت  .

 

 


در این دیدار که  معاون پرورشی  و فرهنگی ناحیه  یک آقای قاسمی ، رئیس اداره قرآن و اداره کل شهرستان استان تهران آقای بهمنش و کارشناس قرآن و مروج درسهایی از قران  اداره شهرری خانم فیروزی  و همچنین آقای صفایی مسئول واحد مسابقات  موسسه حضور داشتند.

 

حاج اقای موحدی نژاد ضمن تشکر از زحمات تمامی فرهنگیان آماری از شرکت کنندگان در مسابقه در سطح کشور که حدود 2.5 میلیون نفرمی باشند ارایه داد و  از خواستار هرچه بیشتر حضور دانش آموزان در این فعالیت قرآنی شد .

در ادامه آقای نصیری رئیس اداره ،مسابقه درسهایی از قرآن را بسیار مفید و موثر دانستند و اشاره کردند که ما شاهد بودیم که این مسابقه موجب شده که هم فرزندان و هم اولیائشان درس استاد را باهم مشاهده کنند و چقدر مناسب است با تاثیر گذاری خیلی خوبی که این مسابقه دارد بودجه تخصیص برای گسترش کار داشته باشد و بعضی از ردیف های بودجه که به نهاد های مختلف پرداخت میشود و این تاثیر را ندارد به این موسسه تخصیص یابد.

 در ادامه  با حضور در مدرسه دخترانه بیست و دو بهمن و گفتگو با مدیر خانم یزدانی و معاون پرورشی خانم امان نژاد و همچنین حضور در مدرسه دخترانه فروغ حضرت خدیجه (س) با مدیریت خانم  ورمقانی و معاون پرورشی خانم جاپلقی زحمات و تلاشهای اولیای مدرسه با تعدادی از دانش آموزان کلاس ششم که در مسابقه درسهایی از قرآن شرکت کردند که  در بیان نقطه نظرات خود درس های استاد قرائتی  را مناسب برای زندگی و متفاوت با دیگر کلاس ها دانستند. همچنین صداقت در گفتار ،پاسخ گو بودن سئوالات و بیان ظنز گونه موضوعات اجتماعی از ویژگیهای استاد قرائتی در درسهایی از قرآن است که موجب جذابیت این برنامه شده است .

 

  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
دانلود کتاب 18 برنامه درسهایی از قرآن آزمون نهایی 98-97 (1397/12/11)
(1397/9/25)
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین دوره آزمون نهایی درسهایی از قرآن سال تحصیلی 95*96 (1396/6/14)
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com